Programm

 

BCT2020 / Eelvõistluse programm:

EST • 12.08.2020 (Kolmapäev) • Tallinn

Ajakava:

  • Majutus Pirita Marina Hotell & SPA (Purje str. 9, Tallinn, Eesti)
  • 12:00 Lõuna Pirita Marina Hotell & SPA h otellis
  • 12:30 – 17:30 Eelvõistlus Lauri Ausi Mälestussõit – eraldi võistlus koos eraldi arvestusega
  • 12:30 – 13:30 Litsentside kontroll ja Lauri Aus Mälestussõidu võistlusnumbrite jagamine (108km põhivõistlus)
  • 14:00 Lauri Aus Mälestussõidu mandaat
  • 14:30 Lauri Aus Mälestussõidu start (litsentsiga sportlastele)
  • 17:30 Lauri Aus Mälestussõidu auhinnatseremoonia
  • 16:00 – 18:00 BCT 2020 lõpliku stardinimekirja kinnitamine, litsentside kontroll ja võistlusnumbrite jagamine Pirita Marina Hotell & SPA hotellis
  • 18:30 Meeskondade esindajate koosolek Pirita Marina Hotell & SPA hotellis
  • Autokleepsude jagamine autokonvoisse
  • 19:00-21:00 Õhtusöök Pirita Marina Hotell & SPA hotellis

 

BCT2020 / Esimese etapi programm:

EST • 13.08.2020 • Tallinn – Raasiku – Väike-Maarja – Kuremaa – Jõgeva

Rajakaart Google maps kaardil: https://bit.ly/2Ezp4fh

Ajakava:

  • 11:00 Tallinn/Pirita velodroom lülitatakse sisse muusika ja mikrofonid
  • 12:00-12:50 Tiimide tutvustus ja stardinimekirjadele allkirjade andmine
  • 12:55 Tervituskõne osavõtjatele
  • 13:00 I etapi pidulik start
  • 13:25 tehniline start (8,6 km) Loo aleviku juurest
  • 13:45-13:50 1 VF Raasikul
  • 15:40-16:00 2 VF Väike-Maarjas
  • 17:10-17:40 3 VF Kuremaal
  • 17:30 -18:00 I etapi orienteeruv finiši aeg
  • 17:40 Autasustamise tseremoonia
    • - Etapivõitja (kohalikku sümboolikat meenutav karikas)
    • - Kollane (velotuuri üld liidri) liidrisärk
    • - Punane (kõige võitluslikuma ratturi) liidrisärk
    • - Roheline (aktiivsuse) liidrisärk
    • - Valge (parima noore) liidrisärk

Videoülekanne:

13:00 – 18:00 online otseülekanne neljas keeles (EST/LAT/LIT/ENG)


BCT2020 / Teise etapi programm:

EST • 14.08.2020 • Tartu/Ülenurme – Tartu/Ülenurme – Otepää – Lüllemäe – Valga, Eesti

Rajakaart Google maps kaardil: https://bit.ly/3jNJtNT

  • 07:00 – 09:00 Hommikusöö hotellides
  • 11:00- 12:30 kerge lõuna hotellides
  • 13:00 Raadiojaamade jagamine
  • 13:00 -13:50 Allkirjade andmine
  • 13:50 Saateautode kolonni paigutamine
  • 14:00 Pidulik start Tõrvandi (1,8 km)
  • 14:03 Tehniline start Tartus (174,1 km)
  • 17:40- 18:10 Eeldatav finish Valgas
  • 17:40 – 18:30 Raadiojaamade tagastamine
  • 17:50 pidulik autasustamise tseremoonia (või 15 minutit pärast liidri lõpetamist)
    • - Etapivõitja (kohalikku sümboolikat meenutav karikas)
    • - Kollane (velotuuri üld liidri) liidrisärk
    • - Punane (kõige võitluslikuma ratturi) liidrisärk
    • - Roheline (aktiivsuse) liidrisärk
    • - Valge (parima noore) liidrisärk
  • 18:00 – 19:00 Pesemine Valgamaa Kutseõppekeskuses
  • Transfeer Valgast tagasi Tartusse
  • 19:00 – 21:00 Õhtusöök hotellides

Videoülekanne:

12:00 – 18:00 online otseülekanne neljas keeles (EST/LAT/LIT/ENG)


BCT2020 / Kolmanda etapi programm:

EST • 15.08.2020 • Valga/Valka – Smiltene – Valga/Valka

Rajakaart Google maps kaardil: https://bit.ly/3fskrAf

Ajakava:

  • 07:00 – 08:30 Hommikusöök hotellides
  • Transfer Valgasse (EST)
  • 10:00 Tuuri Raadiojaamade jagamine (stardialas)
  • 10:00 – 10:50 allkirjade andmine
  • 10:50 Saateautode rivistamine
  • 11:00 Pidulik start Valgas (180 km)
  • 11:07 Tehniline start (after 3 km)
  • 14:50 – 15:25 Eeldatav finish Valgas
  • Dopingu kontroll Valgamaa Kutseõppekeskuses (Loode tn 3, Valga 68206)
  • 14:50 – 15:30 Raadiojaamade tagastamine
  • 15:15 Pidulik autasustamine (15 minutit pärast liidri finishit)
  • Transfer Tartusse (sama majutus)
  • 17:00-19:00 Õhtusöök hotellis

 

Velotuuri toetajad

Sponsorid

Partnerid

Toetajad