Programm

 

BCT2020 / Eelvõistluse programm:

EST • 12.08.2020 (Kolmapäev) • Tallinn

Ajakava:

  • Majutus Pirita Marina Hotell & SPA (Purje str. 9, Tallinn, Eesti)
  • 12:00 Lõuna Pirita Marina Hotell & SPA h otellis
  • 12:30 – 17:30 Eelvõistlus Lauri Ausi Mälestussõit – eraldi võistlus koos eraldi arvestusega
  • 12:30 – 13:30 Litsentside kontroll ja Lauri Aus Mälestussõidu võistlusnumbrite jagamine (108km põhivõistlus)
  • 14:00 Lauri Aus Mälestussõidu mandaat
  • 14:30 Lauri Aus Mälestussõidu start (litsentsiga sportlastele)
  • 17:30 Lauri Aus Mälestussõidu auhinnatseremoonia
  • 16:00 – 18:00 BCT 2020 lõpliku stardinimekirja kinnitamine, litsentside kontroll ja võistlusnumbrite jagamine Pirita Marina Hotell & SPA hotellis
  • 18:30 Meeskondade esindajate koosolek Pirita Marina Hotell & SPA hotellis
  • Autokleepsude jagamine autokonvoisse
  • 19:00-21:00 Õhtusöök Pirita Marina Hotell & SPA hotellis

 

BCT2020 / Esimese etapi programm:

EST • 13.08.2020 • Tallinn – Raasiku – Väike-Maarja – Kuremaa – Jõgeva

Rajakaart Google maps kaardil: https://bit.ly/2Ezp4fh

Ajakava:

  • 11:00 Tallinn/Pirita velodroom lülitatakse sisse muusika ja mikrofonid
  • 12:00-12:50 Tiimide tutvustus ja stardinimekirjadele allkirjade andmine
  • 12:55 Tervituskõne osavõtjatele
  • 13:00 I etapi pidulik start
  • 13:25 tehniline start (8,6 km) Loo aleviku juurest
  • 13:45-13:50 1 VF Raasikul
  • 15:40-16:00 2 VF Väike-Maarjas
  • 17:10-17:40 3 VF Kuremaal
  • 17:30 -18:00 I etapi orienteeruv finiši aeg
  • 17:40 Autasustamise tseremoonia
    • - Etapivõitja (kohalikku sümboolikat meenutav karikas)
    • - Kollane (velotuuri üld liidri) liidrisärk
    • - Punane (kõige võitluslikuma ratturi) liidrisärk
    • - Roheline (aktiivsuse) liidrisärk
    • - Valge (parima noore) liidrisärk

Videoülekanne:

13:00 – 18:00 online otseülekanne neljas keeles (EST/LAT/LIT/ENG)


BCT2020 / Teise etapi programm:

EST • 14.08.2020 • Tartu/Ülenurme – Tartu/Ülenurme – Otepää – Lüllemäe – Valga, Eesti

Rajakaart Google maps kaardil: https://bit.ly/3jNJtNT

  • 12:00 Tartu maakond, Ülenurme; Eesti Põllumajandusmuuseum muusika ja mikrofonid
  • 13:00-13:50 Võistkondade tutvustamine ja allkirjade andmine poodiumil
  • 14:00 II etapi pidulik start
  • 14:03 tehniline start
  • 14:45-14:50 I VF Ülenurme
  • 16:10-16:25 II VF Otepää
  • 17:05-17:30 III VF Lüllemäe
  • 17:40-18:10 II etapi orienteeruv finiš
  • 17:50 II etapi pidulik autasustamise tseremoonia
    • - Etapivõitja (kohalikku sümboolikat meenutav karikas)
    • - Kollane (velotuuri üld liidri) liidrisärk
    • - Punane (kõige võitluslikuma ratturi) liidrisärk
    • - Roheline (aktiivsuse) liidrisärk
    • - Valge (parima noore) liidrisärk

Videoülekanne:

12:00 – 18:00 online otseülekanne neljas keeles (EST/LAT/LIT/ENG)


BCT2020 / kolmanda etapi programm:

LAT • 15.08.2020 • Cesis – Sigulda, Läti

Rajakaart Google maps kaardil: https://bit.ly/310vjAj

Ajakava:

  • 07:00 – 10:00 Hommikusöök hotellides
  • 11:00 Raadiojaamade jagamine stardipaigas
  • 11:00 – 11:50 Tiimide tutvustus ja stardinimekirjadele allkirjade andmine
  • 11:50 Saateautode rivistamine
  • 12:00 III etapi pidulik start (180 km)
  • 12:10 III etapi tehniline start (pärast 5,3 km)
  • 16:30 Eeldatav finishi aeg Siguldas
  • 16:30 – 17:00 Raadiosaatjate tagastamine
  • 16:45 III etapi pidulik autasustamise tseremoonia (15 minutit peale finishit)
  • 16:45 – 17:45 Pesemine Sigulda spordihoones
  • Transfeer Siguldast(Läti) Panevežysisse (Leedu). Umbes 205km ja 2h:40minutit sõiduaeg.
  • 20:00-21:30 Õhtusöök hotellides

Reisikava:

Enne võistlust: Transfeer Priekulist stardipaika Cesisesse ~ 15 km

Pärast võistlust: Transfeer Siguldast(Läti) Panevežysisse (Leedu). Umbes 205km ja 2h:40minutit sõiduaeg.


 

BCT2020 / neljanda etapi programm:

LAT • 16.08.2020 • Panevežys – Utena, Leedu

Rajakaart Google maps kaardil: https://bit.ly/2DibyMw

Ajakava:

  • 07:00 – 09:00 Hommikusöök hotellides
  • 10:00 Raadiojaamade jagamine stardipaigas
  • 10:00 – 10:50 Stardinimekirjadele allkirjade andmine
  • 10:50 Saateautode rivistamine
  • 11:00 IV etapi pidulik start Panevežys’is
  • 11:10 IV etapi tehniline start
  • 15:30 Eeldatav finishi aeg Utena’s
  • 15:30 – 16:00 Raadiosaatjate tagastamine
  • 15:45 IV etapi pidulik autasustamise tseremoonia (15 minutit peale finishit)
  • 16:00 – 17:30 Pesemine Uteno spordihoones (K. Donelaičio str. 38, Utena)